Ochrona słuchu :: słuchawki z radiem


Ochronniki słuchu Peltor MT16H210F-478-GN


Nr katalogowy: 48370N

Opis:
Peltor SportTac to nowe, aktywne ochronniki słuchu dla myśliwych i strzelców sportowych. Dzięki nowej technologii cyfrowej ochronniki słuchu odtwarzają dźwięki otoczenia i zapewniają poczucie kierunku w sposób zadziwiająco zbliżony do naturalnego znakomita szybkość reakcji - ochronniki słuchu momentalnie blokują dźwięk o szkodliwej głośności funkcja aktywnej kontroli głośności działa w sposób płynny nie irytujący. Odtwarzając wszystkie dźwięki o odpowiednim poziomie głośności cyfrowy obwód przetwarzania dźwięku eliminuje ostre trzaski, które są typowe dla większości aktywnych ochronników słuchu dostępnych na rynku.
Nowy układ elektroniczny zastosowany w ochronnikach Peltor SportTac działa w sposób natychmiastowy, chroniąc użytkownika przed impulsami dźwiękowymi o dużej głośności - czyni to jednak w sposób tak płynny, że myśliwy lub strzelec sportowy często nawet nie słyszy, kiedy układ zostaje włączony.
Specjalnie zaprojektowany układ cyfrowy zapewnia doskonałą reprodukcję dźwięków i lepsze działanie — większe wzmocnienie dźwięków otoczenia i do 600 godzin czasu pracy.
Kolejną nową cechą ochronników są wymienne czasze - po raz pierwszy myśliwi i strzelcy sportowi mogą wybrać kolor odpowiedni na polowanie lub pasujący do nastroju.
Możliwość podłączenia do radiotelefonu używanego na polowaniu oraz funkcja automatycznego wyłączania.

 

EN352-1

Cena: 644,90* z VAT
* rabat dla firm

Kontakt

Nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji Pn Wt Cz Pi w godz. 8:00 - 16:00,
w Środy 8:00 - 18:00.

Tel./Fax: (074) 831 09 46
Mobil: 0 792 901 225
E-mail: info(malpa)henry.com.pl